Вендетата на клана "Джаниев" успя, защото босът на турската мафия оттегли подкрепата си за Лоту Гули заради ГД БОП

Двойната игра на Надир Салифов-Гули Бакински с ГД БОП го лиши от "чадъра" на боса на турската мафия Седат Пекер.
Вендетата на клана "Джаниев" успя, защото Седат Пекер оттегли подкрепата си за Гули Бакински заради ГД БОП.
През лятото на 2018г. Надир Салифов-Лоту Гули беше задържан на турско-българската граница.

Гули Бакински и Седат Пекер
Гули идва в България заради канал с ирански хероин на Седат Пекер, бигбос на турската мафия, водач на "Сивите вълци", свързан с MIT, и много близък приятел с Ердоган, твърдят източници от службите.

Седат Пекер поема наркоканала на хероин от Иран от Абдулах Чатлъ, лидер на "Сивите вълци", загинал в катастрофа през 1996г.
В София Гули Бакински е поет от ГД БОП и в пика на акцията срещу Васил Божков участва в комбинация на службите.
Седат Пекер атакува не само хазарта на Божков, но и "трафика". Иначе нямаше да изпрати Гули Бакински, контрольорът по наркотрафика му в София.
Изведнъж неговият "лейтенант" Надир Салифов-Гули Бакински, бос на мафията в Азербайджан с много силни позиции в "проамериканската" грузинска мафия, бе посочен като килър, който щял да отстранява Кирил Домусчиев и "цеките".
Смяташе се, че Седат Пекер атакува бизнеса на Васил Божков чрез Сарая (мощно го финансираше до 2006г., след това влиза в конфликт с Ахмед Доган и дори го "поръчва") и "Берлин", а ще поръчва врага му Кирил Домусчиев, че и "цеките". Постановка.
Гули Бакински обаче не успя да овладее "трафика" на Божков, който бе поет от ГД БОП, DEA и "Берлин", и се върна в Турция през февруари, където вече не разполагаше с "чадъра" на Седат Пекер и с оперативна информация от MIT за враговете му от клана "Джаниев".
Надир Салифов-Лоту Гули излиза от офиса на боса на турската мафия и се мести в хотел Alva donna exclusive hotel&spa в Анталия, където е застрелян от охранителя си Хаган Зейналов-Хан Ахмедлински, превербуван от клана "Джаниев".
Ако Гули Бакински разполагаше с подкрепата на топагента на MIT и бос на турската мафия Седат Пекер, вендетата на клана "Джаниев" едва ли щеше успее, тъй като службите щяха да подслушват гардовете му, а не него и да докладват на Кръстника.
Така двойната игра на Лоту Гули с ГД БОП и "Берлин" в операцията по превземането на хазарта и "трафика" на Васил Божков го компрометира пред боса на турската мафия Седат Пекер и кланът "Джаниев" изпълни вендетата.
Докато Гули Бакински разполагаше с подкрепата на Седат Пекер, беше недосегаем за клана "Джаниев".
bgsniper.com
![]() Сергей Чемезов ли ще свали Путин или Государя ще го нареди като "кошелека" си Иля Трабер-"Антиквар"?!Сергей Чемезов ли ще свали Путин или Государя ще го нареди като "кошелека" си Иля Трабер-"Антиквар" със свойствената си безцеремонност?! MI-6 вкара в интрига чрез агент за влияние в западни медии като Христо Грозев, че бившият генерал от КГБ Сергей Чемезов може да организира превр... |
![]() Арестът на Трабер: ФСБ се готви за епохата "след Путин". Пригожин-2Арестът на "авторитетния бизнесмен" от Санкт Петербург Иля Трабер напомня за бунта на Евгений Пригожин. Не само и не толкова заради приликите в житейския път и социалната среда на Иля Илич и покойния Евгений Викторович. Не и защото и двамата са били близки с Владимир Путин, макар и по малко ... |
![]() Кръстникът на Бандитский Петербург поръчал "Вова" за $ млн. "Двуфазни" лапнаха повече. Путин сам се "поръча" на Гафур?!Кръстникът на "Бандитский Петербург" Иля Трабер-"Антиквар", бивш военен моряк, офицер - подводничар, поръчал "Вова" за $ млн на Тамбовската ОПГ, затова бившият негов "лейтенант" наредил на ФСБ да го арестува, при това задържането да бъде под ръководството на стария приятел на "Илюша" ген. Ко... |
![]() Кой пусна инфо на Бойко Рашков, че Олег Невзоров е в Турция? Дали да осветим ченгето и "известния варненски гражданин"?!"По моя информация оперативната работа по Олег Невзоров датира отпреди три-четири години. Но аз не съм попадал на името му, докато бях вътрешен министър", заяви депутатът от ПП Бойко Рашков в ефира на NOVA. Бившият вътрешен министър каза, че Невзоров, според информация, ... |
![]() Демерджиев стои зад атаките за "Баба Алино", не Пировски. "Антон" маша на "Асен". Апартамент от "Олег" за "Хоризонтеца""Стари варненски тарикати" и интриганти-неофити пласират скофтия, че старши комисар Цветан Пировски реднал инфо на кмета на Варна Благомир Коцев и той уволнил зам.-кмета в ресора "Управление на сигурността и обществен ред" Илия Коев-"Илко" след палването на кметските шатри, за което уж знаел... |
![]() Службите "изпуснаха" Олег Невзоров, да посрещат сега новия бос от Одеса с кортеж от G-класа и мощна охрана с "Глок-17"Службите "изпуснаха" Олег Невзоров, да посрещат сега новия бос от мафията в Одеса с кортеж от G-класа и мощна охрана с "Глок-17" във Варна. Пилотна кола и два джипа "G-класа" на боса от Украйна, апропо, също руснак като Олег Невзоров, правеха рейдове във вторник из морската столиц... |
![]() Разборки с престрелка на украински бандити от провокираха намеса на мафията "Одесса мама" и службите чрез "Олег"?!Задържаните заради престрелка в центъра на Варна украински бандити са членове на организирани престъпни групи, но не са част от широка мафиотска структура, разборките им провокираха намеса на мафията "Одесса мама". Службите са интервенирали чрез "Олег" смотрящий за морската столица... |
![]() Нашите служби имат топ агенти в Албанската мафия и през "Даут бег" Кадриовски в MIT и УДБА. Кофти за "Делян бей"Новият и.ф. шеф на ДАНС полк. Станчо Станев имал вземане-даване с Албанската мафия, няма по-голяма поръчкаджийска издънка Делян Славчев Пеевски, всичко е оперативно легендирано. Апропо, кога ли ще изкарат службите кой друг му е дядо, макар и "неформален", пардон, освен бившият зам.... |
![]() Защо Радев провокира с Копринков и шефа на ДАНС. Само че с клана на биг боса шиптърът Даут Кадриовски е остро...Защо Румен Радев провокира толкова безцеремонно с Копринков и шефа на ДАНС, явно смята, че може да си го позволи след голямата победа, намачкала "Няма да позволЪ" на Делян Пеевски, който се правеше, и беше, освен за някои знакови лидери в бизнеса, биг бос в държавата. Румен Радев в... |
![]() Пеевски "рибки бананки", станали радевски, редят "Бойко" като "цар на тревата". Хак му е, но с "Мишо Мечката" е кофтиПеевски медийни мърши, станали радевски, редят "Бойко" като "цар марихуаната". Хак му е, много "поръчки" е редил. Ще си счупят ръчичките да копипействат, няма лошо, мишки, обслужвали сте гербаджии с френска, пеевски, сега радевски, оннадър с пеевски, найс ли ви е да духате?! ... |
![]() Фишинг интрига за Роси Кирова, Таки, шиптри и прочие измишльотини за регионални "елчаповци"Скука ли в тихия ръмеж и преподреждането на тарикатите в парламента, скука ли - Мадам В. обърна поредната Палачинка, от "Жан" ги обръща, няма спирка, идвала "ерата Радев", уж нямаше вълна, пък сега има, няма толкова връткава медийна джидия, че и една Снимка на Демерджиев и Пеевски за разкош.... |
![]() Дудука е "Аллаху Акбар", неговият "пророк", "Цецо Банкера", може да е само "имам Али". "Приятелите" от "ЦРУ" са бошняциДудука е "Аллаху Акбар", а неговият "пророк" - "Цецо Банкера", може да е само "имам Али", разкости ги на караминьол, това Борисов, това Пеевски, еле пък него, сега нещо иска да се "гушка" с Валтер Папазки. Реди някакви интриги Дудука за "Валтер", той не го отразява, но ние не можем... |
![]() Аемо, Бане, Један дан живота, послание от Сръбско и от Бранко, че стана остро, ти да видиш. Поздрав за Блаже и АнгелинаОнзи ден Чирпанския беше гневен, сега ние, заставаме, пич, преиграете ли с вашите "клиенти", ще е друго, а най-вече, ако "Даниел" не обясни на Кирил Димов да не се ебава с Инджоолу, иначе кофтално. Затова, аре малко "сръбска кафана", не плескавица калемегданска, че да не я оплескат... |
![]() Кой си ти, бе, товарищ Кирил Димов, заставали сме на Делян Пеевски и неговия бос, ти кой си през ВКР и РУМНО, отворко?!Кирил Димов си намери бранители, които са го "срали" на караминьол. Ако не беше Веселина Томова, която нищо не опровергава, подкрепяла е вестничето "Наблюдател" с топ материали, както и сайтченцето, били сме близки, "Пичка е", както казва Блаже Скопски, застава, топ журналист е, щеше да е др... |
![]() Милиони долари от руската мафия за Виктор ОрбанПрез 90-те години на миналия век културистът Ласло Ковач е работил за Игор Краля, лидер на най-мощната организирана престъпна група в Будапеща, която е била подчинена на главния престъпен бос Семьон Могилевич. Според Ковач, неговите задължения са включвали, наред с други неща, прехвърляне на... |
![]() Таки още не е "предал" Банкенския, заради "Орлин" и "Делян". Маджо е на ръба, ама така е като Тужурката предава достовеПреди два месеца написахме с инфо от службите, че Николай Вълканов, Георги Самуилов, Гриша Ганчев, Домусчиевите и прочие "олигарси", кавичките са задължителни, защото бяха клиенти на Банкенския и на Делян, са се постлали на Румен Радев. Бобоковите, Гергов и другите са ясни, те са негови. ... |
![]() Какви "чирпански", какви "дънки" редят тези, на които "Даниел" имал да връща Ресто, ама друг път. Жокерите са...Сега да си го мерим със сайт, който заявява очевидното и достоверното, че Даниел Славов-"Дидо Дънката" е в Швейцария, няма как, само за протокола, това го написахме на 4 март, вероятно някои са били по-информирани, но като стара школа, не са го афиширали. Иначе и ние като топ на то... |
![]() Акция във Варна срещу бивши "лейтенанти" на "Чирпанския?! Задържаните в Горни и Долни Чифлик са 21Акция срещу нарушаването на политическите права на гражданите, тоест купуването на гласове, на 18 март се провежда от служители на ОДМВР и във Варна, заявиха източници от службите. Атакувани са "явки" на бивши "лейтенанти" на "Чирпанския", известни като дилъри на вот. Ак... |
![]() МВР има само един основен "клиент" за купуване на гласове. Целта е да покаже, че Пеевски вече не е БосътМВР проведе акция на 17 март срещу нарушаването на политическите права на гражданите, тоест срещу купуването на гласове, в квартал "Победа" в Бургас, 10 души били задържани. МВР проведе акция на 18 март срещу купувачи на гласове в Горни Чифлик, Варненска област, 3 души били задържа... |
![]() Ториното реден за опожаряването на автомобила на кмета на Бистрица. Борисов гневен, където е "Бойко", там и ПашатаРедят Ивайло Борисов-Ториното, че е поръчал опожаряването на автомобила на кмета на Бистрица Самуил Попов. Източници от ГДБОП заявиха, че Ториното е в полезрението на службата като свързан с подпалването на кмета на Бистрица. "Проблемът на Ториното не е ГДБОП, ние можем д... |
![]() "Рейнджърите" от хижа "Петрохан" само дето не ги изкараха "ятаци" на килъра, разстрелял Алексей Петров. Е, изкараха гиИронично написахме, когато избухна медийната сага "Петрохан" - "Рейнджърите" от хижа "Петрохан" само дето не ги изкараха "ятаци" на килъра, разстрелял Алексей Петров, е, вече ги изкараха. "Рейнджърите" от хижа "Петрохан" само дето не ги изкараха "ятаци" на килъра, разстрелял Алекс... |
![]() "Рейнджърите" от хижа "Петрохан" само дето не ги изкараха "ятаци" на килъра, разстрелял Алексей Петров"Рейнджърите" от хижа "Петрохан" само дето не ги изкараха "ятаци" на килъра, разстрелял Алексей Петров - черен път от хижата водел към сръбската граница, нали към Сърбия се изтеглил стрелецът. Как все още не са раздули сайтове, свързвани с Делян Пеевски, че са готвили покушение ср... |
![]() BIRD преосвети Таки. Предстои "дубайско пренареждане" между ДП и ББ и "руски паспорт" за BG Лъки Лучано?!BIRD преосвети Таки, кофти за големия бос, не че за Красимир Каменов-Къро и Алексей Петров нещата не бяха ясни. Кой ги поръча, кой ги нареди и кой ги изпълни - не е КОЙ, разбира се, но се възползва на макс от отстраняването на "Трактора" от Сглобката. Таки бил под Борисов, а, Ивели... |
![]() Таки може да е Лъки Лучано, Борисов не е Тото Риина, без ген. Чавдар Чернев, десарите и босовете щеше да е...Таки може да е Лъки Лучано, но Борисов дори не е близо до Тото Риина. "Бойко" без ген. Чавдар Чернев, лидер на кръга "Бялата къща" в Банкя, десарите и босовете щеше да е... бивш пожарникар и охранител, разтривал ушите на ТЖ. Бойко Борисов бил българският Тото Риина според Ивелин Ми... |
![]() BIRD: Недосегаемият Таки“Вие ги наричате мафията, а ние – едрия капитал” каза общински съветник за Таки в разгара на кризата със софийския боклук. Но съдебни и полицейски документи го определят именно като мафиот. Съдът на последна инстанция е приел, че Христофорос Никос Аманатидис с прякор Таки е... |
Кирил Димов, разбира се, че ще прикрива агентурата на ДАНС-Варна. "Олег" ли го пенсионира, или да, тоест СБУ&ГУРКирил Димов освети немалка част от сагата с "КУБ" и Олег Невзоров, както и потвърди материали на bgsniper.com по темата. "През 2023 г. се получиха първите данни за организацията КУБ, фирмата, ръководството ѝ, хора, които се настаниха във Варна - първите данни, че се извършват нерег... |
Медийната дунанма за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива играта за Хазарта. "Валтер" в генералска Многоходовка?!Дунанмата в медиите за "Олег" и "Хоризонтеца" покрива донякъде играта за Хазарта, но реклами за световното първенство по футбол я осветяват - също донякъде. Апропо, Олег Невзоров не се е върнал като Господар и не си е бил камшика преди това като "беглец", както диплят наши кремълц... |
"Известен варненски гражданин" ли "покани" Невзоров от Истанбул във Варна? Или Копринката. Или "Адвоката" от ЛондонСпоред бившия министър на МВР Бойко Рашков "изнестен варненски гражданин" бил нещо като "ятак" на Олег Невзоров в Истанбул, да беше Женева или Куршевел, Ок, а то Цариград, сякаш там няма генерално консулство на Украйна и резидентури на СБУ и ГУР. Г-н бивш министър на МВР и ексшеф н... |
Олег Невзоров не се е върнал във Варна от Истанбул, а от Букурещ. Бойко Рашков го е "изпуснал" в Цариград...Олег Невзоров не се е върнал във Варна от Истанбул, а от Букурещ, по-точно от София, където е бил първо, явно базата на летището в румънската столица с американците му е много важна. Бившият министър на вътрешните работи Бойко Рашков, който пласираше в медии, че "известен варненск... |
Цветан Пировски освети договорки Олег Невзоров да се върне във Варна с "покана". Толкова за "изпускането" му от службитеДиректорът на ОДМВР – Варна старши комисар Цветан Пировски на практика освети договорките на Олег Невзоров да се върне във Варна с "покана" от службите. Толкова за "изпускането" му от службите и "осуетеното" задържане на украинския бизнесмен на 28 май, които коментирахме кат... |
"Антон Хонорарния" си би камшика заради Олег Невзоров, отиде на петзвездна почивка. Късо при "двуфазните"Страх и трепет в Билдинга. "Антон Хонорарния", който е истинският бос, много повече от "кмет в сянка", си би камшика, отиде на петзвездна почивка извън страната заради връщането на Олег Невзоров във Варна, разкриха топ на топа източници от службите. Източниците от службите казаха, ... |
Коев с ход през Съвета, дали ще го играе зависи и от други играчи. Балабанов е реден за и.ф. кмет. Иде Жега за ВидовданИлия Коев, бивш зам.-кмет на Варна, уволнен от кмета Благомир Коцев, има ход през Общинския съвет, за да влезе в шорт-листата за и.ф. кмет, когато, не ако, разкарат "Хоризонтеца - от Генерала през бизнес групите до службите. Анонсът вече е цакан, заявиха източници от ГДБОП, които с... |
Зам.-кмет напуска Билдинга с предизвестие заради кинти от "КУБ" за две улици? "Олег" пуска предизвестие на кмета?!Зам.-кметът на Община Варна в ресор "Инженерна инфраструктура" инж. Димитър Кирчев напуска Билдинга, подал е предизвестие на 15 юни и от 15 юли няма да е в кметския екип на морската столица. Според източници от Билдинга, зам.-кметът Кирчев, който отговаря и за ремонта на улиците, ... |
Охраната за Борисов беше за фасон, за Пеевски не точно и не само. Няма никакво ГРУ за "Делян", а класическо РестоАтакували сме Делян Пеевски, но трябва да бъдем обективни - охраната за Бойко Борисов беше за фасон, за "Делян" не точно и не само, но няма никакво ГРУ, "руската поръчка" беше схема на ДАНС в екипите да влязат и командоси от СОБТ, освен за "Асан ага". Борисов се е договорил със Сре... |
Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха. Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК и ВИС-2Премиерът на Сърбия Зоран Джинджич застана на Jединицата и Земунския клан и го застреляха с безцеремонна показност на излизане на неговия кортеж от сградата на Владата на Сърбия. Бойко Борисов на СОБТ ли е заставал, или на СИК, пардон за пиниза, или на ВИС-2, че като "бивш главен ... |


.jpg)


.jpg)

.jpg)






(1).jpg)


.jpg)











(1).jpg)


.jpg)



